Обращайтесь:

Адреса:

Україна, м. Черкаси, 18000,
вул. Байди Вишневецького, 37, офіс 512

Тел./факс:

+38 (0472) 544-834
+38 (0472) 540-111

+380 974503132

E-mail:                                                                                                              p333309@gmail.com                                                                                                         p333309@meta.ua

Консультаційні послуги


Мінливість вітчизняного законодавства в сучасних умовах, вимагає від фахівців багато часу приділяти вивченню змін, що відбуваються. Однак, в силу завантаженості, не завжди вдається вчасно прослідкувати законодавчі нововведення та вжити відповідних заходів, яких вони потребують, що в свою чергу може призвести до негативних наслідків для підприємства. Зважуючи на цей факт, наша компанія пропонує своїм клієнтам такий вид послуг як абонентське консультаційне обслуговування .

Щоб зробити співробітництво з нашою Фірмою найбільш зручним і найбільш вигідним для Вас ми розробили й пропонуємо Вам систему абонентського консультаційного обслуговування в рамках одного із пропонованих пакетів (Standard, Business, Elite). Така система припускає сплату Вами щомісячних платежів (залежно від обраного пакета) і вирішення нами Ваших питань у поточному режимі діяльності.

Крім того, система абонентського консультаційного обслуговування має ряд певних переваг:

Ви будете знати, що в будь-який передбачений договором час, можете звернутися до наших фахівців і вони будуть готові прийняти Ваше запитання, вивчити його й надати кваліфіковану й практичну консультаційну допомогу без додаткового узгодження вартості послуг й інших супутніх питань.

Вартість абонентського консультаційного обслуговування, в рамках обраного Вами пакета, не змінюється в межах дії договору, що дозволяє планувати свої витрати на період дії договору.
Завдяки систематичним діалогам, наші фахівці зможуть глибше вивчити Ваші потреби, специфіку діяльності й актуальних питань, що, в свою чергу, дозволить надавати відповіді саме з урахуванням такої специфіки й особливостей, а також пропонувати Вам власні розробки й пропозиції, спрямовані на оптимізацію податкових платежів і запобігання потенційних ризиків.

Ціни на послуги по бухгалтерському обслуговуванню Ви можете переглянути в Прайсі.